O nas

Studnie głębinowe

Firma oferuje wiercenie studni głębinowej, która jest doskonałym rozwiązaniem, kiedy nie ma możliwości podłączenia się do sieci wodociągowej, a potrzebna jest studnia o dużej wydajności.
Studnię głębinową wiercimy się na gruncie i wprowadzamy rury osłonowe. W nich umieszczamy filtr, który zagłębia się w warstwie wodonośnej.Wodę pozyskujemy na dwa sposoby. Pierwszy to z pompą samozasysającą. Stosujemy ją jeśli zwierciadło wody nie opada podczas pompowania poniżej 7 m.
W drugiej metodzie używamy pompy głębinowej, która jest używana poniżej lustra wody i umożliwia jej wydobywanie nawet na głębokości kilkudziesięciu metrów. Wybierając odpowiednią pompę bierzemy pod uwagę wydajność urządzenia.
Nasze usługi są profesjonalne, rzetelne i poparte dużym doświadczeniem.

 Ekologiczne szamba W czasach kiedy coraz więcej mówi się o potrzebie ochrony środowiska i zdrowym stylu życia, warto zadać sobie pytanie co samemu jesteśmy w stanie zrobić na rzecz ekologii. Wbrew temu, co mogło by się wydawać, nie musimy robić niczego heroicznego. Wystarczy zwykła codzienna dbałość i swoje najbliższe otoczenie. Warto rozejrzeć się po swoim własnym podwórku i zastanowić się, co moglibyśmy uczynić bardziej przyjaznym dla środowiska. Szamba ekologiczne, to jedno z takich rozwiązań. Szambo ekologiczne, to potoczna nazwa, dla przydomowych oczyszczalni ścieków. Dzięki ich użyciu, ściegi nie zanieczyszczają środowiska. Dodatkowo odzyskana w wyniku oczyszczania wodę, możemy ponownie wykorzystać, na przykład do podlewania ogrodu. szamba ekologiczne

sitemap