Oczyszczalnia przydomowa dębno

Przydomowa oczyszczalnia ścieków

Budując domek na obszarze, który nie jest objęty siecią kanalizacyjną, zastanawiamy się, jak pozbyć się ścieków. Do wyboru posiadamy wtenczas szambo lub przydomową oczyszczalnię.
Szambo, jak dotąd, jest najpopularniejszym sposobem zagospodarowania ścieków. Musi być ono jednak systematycznie opróżniane, a ścieki wywożone do tzw. punktów zlewowych.
Lepszym, choć bardziej cennym, rozwiązaniem jest oczyszczalnia przydomowa. To urządzenie ekologiczne, którego funkcjonowanie polega na rozkładaniu ścieków na proste i nieszkodliwe dla środowiska naturalnego związki, które da się legalnie odprowadzać do rowu melioracyjnego, do gruntu bądź do rzeki.
Taka oczyszczalnia przydomowa ma dużo cech, między innymi to, że jest wygodna i tania w eksploatacji, a zarazem bezpieczna i ekologiczna.


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Myjnia parowa strzelin

post image

LATEST BLOG AND SOCIAL NEWS

Mycie elewacji Lublin

Mycie elewacji w Lublinie Co sprawia, że budynki, które początkowo nas zachwycają, tracą swój blask i z ...

Łupek elewacyjny

Elewacja budynków. Jeszcze nie tak dawno pokrywanie elewacji budynków było przywilejem ludzi zamożnych, d ...

Okna energooszczędne cennik

Jakie okna wybrać? Budujesz własny dom i nie wiesz jakie okna do niego wybrać? Dobrze się nad tym zastan� ...

Ekologiczne szamba W czasach kiedy coraz więcej mówi się o potrzebie ochrony środowiska i zdrowym stylu życia, warto zadać sobie pytanie co samemu jesteśmy w stanie zrobić na rzecz ekologii. Wbrew temu, co mogło by się wydawać, nie musimy robić niczego heroicznego. Wystarczy zwykła codzienna dbałość i swoje najbliższe otoczenie. Warto rozejrzeć się po swoim własnym podwórku i zastanowić się, co moglibyśmy uczynić bardziej przyjaznym dla środowiska. Szamba ekologiczne, to jedno z takich rozwiązań. Szambo ekologiczne, to potoczna nazwa, dla przydomowych oczyszczalni ścieków. Dzięki ich użyciu, ściegi nie zanieczyszczają środowiska. Dodatkowo odzyskana w wyniku oczyszczania wodę, możemy ponownie wykorzystać, na przykład do podlewania ogrodu. szamba ekologiczne

sitemap