Obejmy kobyłka

Podwójny pech

Jak pech to pech. Calutki miniony tydzień biegałem po różnorodnych warsztatach w poszukiwaniu fachowca, który podejmie się naprawy mojego samochodu. Kiedy już takiego znalazłem i przysiadłem bez pośpiechu w fotelu, przybiegła małżonka z wiadomością, iż właśnie poleciała rura pod zlewem.
Wziąłem się od razu za reperację i oczywiście okazało się, że nie mam żadnej stosownej obejmy. Samochodu nie ma, autobusy są co godzinę. Wyczekiwał mnie zatem spory spacer. Jednakże co zrobić, trzeba działać.
Całe szczęście pasujące obejmy dostałem w pierwszym sklepie. Jakby mojego szczęścia było mało, spotkałem sąsiada, który zgodził się mnie podwieźć. Doprawdy karma jednakże istniała i za każdego pecha miało nas spotkać wyrównujące rachunek szczęście?


Możliwość komentowania jest wyłączona.

Myjnia parowa strzelin

post image

LATEST BLOG AND SOCIAL NEWS

Mycie elewacji Lublin

Mycie elewacji w Lublinie Co sprawia, że budynki, które początkowo nas zachwycają, tracą swój blask i z ...

Łupek elewacyjny

Elewacja budynków. Jeszcze nie tak dawno pokrywanie elewacji budynków było przywilejem ludzi zamożnych, d ...

Okna energooszczędne cennik

Jakie okna wybrać? Budujesz własny dom i nie wiesz jakie okna do niego wybrać? Dobrze się nad tym zastan� ...

Ekologiczne szamba W czasach kiedy coraz więcej mówi się o potrzebie ochrony środowiska i zdrowym stylu życia, warto zadać sobie pytanie co samemu jesteśmy w stanie zrobić na rzecz ekologii. Wbrew temu, co mogło by się wydawać, nie musimy robić niczego heroicznego. Wystarczy zwykła codzienna dbałość i swoje najbliższe otoczenie. Warto rozejrzeć się po swoim własnym podwórku i zastanowić się, co moglibyśmy uczynić bardziej przyjaznym dla środowiska. Szamba ekologiczne, to jedno z takich rozwiązań. Szambo ekologiczne, to potoczna nazwa, dla przydomowych oczyszczalni ścieków. Dzięki ich użyciu, ściegi nie zanieczyszczają środowiska. Dodatkowo odzyskana w wyniku oczyszczania wodę, możemy ponownie wykorzystać, na przykład do podlewania ogrodu. szamba ekologiczne

sitemap