Budowa przepustów

Przepusty drogowe.

Na terenach podmokłych oraz terenach, przez które przechodzą niewielkie cieki rzeczne, a planowane jest poprowadzenie drogi szybkiego ruchu konieczna jest budowa przepustów drogowych.
Budowa przepustów jest w takich przypadkach czynnością konieczną z racji konieczności zapewnienia drogi dla przepływającego cieku. W budowie przepustów ważne jest zachowanie kilku minimalnych wymiarów takich jak średnica nieprzekraczająca 60 cm, świetle nie mniejszym niż 60 cm oraz rozpiętości nie większej niż 3 metry. Budowa przepustów odbywa się za pomocą zaawansowanych technologicznie maszyn i urządzeń.
Dobrze wykonany przepust drogowy będzie spełniać swoje zadanie przez wiele lat zostawiając lokalny ekosystem takim jakim budowniczy go zastali.Możliwość komentowania jest wyłączona.

Myjnia parowa strzelin

post image

LATEST BLOG AND SOCIAL NEWS

Mycie elewacji Lublin

Mycie elewacji w Lublinie Co sprawia, że budynki, które początkowo nas zachwycają, tracą swój blask i z ...

Łupek elewacyjny

Elewacja budynków. Jeszcze nie tak dawno pokrywanie elewacji budynków było przywilejem ludzi zamożnych, d ...

Okna energooszczędne cennik

Jakie okna wybrać? Budujesz własny dom i nie wiesz jakie okna do niego wybrać? Dobrze się nad tym zastan� ...

Ekologiczne szamba W czasach kiedy coraz więcej mówi się o potrzebie ochrony środowiska i zdrowym stylu życia, warto zadać sobie pytanie co samemu jesteśmy w stanie zrobić na rzecz ekologii. Wbrew temu, co mogło by się wydawać, nie musimy robić niczego heroicznego. Wystarczy zwykła codzienna dbałość i swoje najbliższe otoczenie. Warto rozejrzeć się po swoim własnym podwórku i zastanowić się, co moglibyśmy uczynić bardziej przyjaznym dla środowiska. Szamba ekologiczne, to jedno z takich rozwiązań. Szambo ekologiczne, to potoczna nazwa, dla przydomowych oczyszczalni ścieków. Dzięki ich użyciu, ściegi nie zanieczyszczają środowiska. Dodatkowo odzyskana w wyniku oczyszczania wodę, możemy ponownie wykorzystać, na przykład do podlewania ogrodu. szamba ekologiczne

sitemap